Top 5 toevoegingen of reparaties aan Asta om het nog leuker en speelbaarder te maken

Posted on
Schrijver: Janice Evans
Datum Van Creatie: 4 Juli- 2021
Updatedatum: 13 Kunnen 2024
Anonim
Nastya dresses up for a ball
Video: Nastya dresses up for a ball

ASTA, dat nu een van mijn top MMORPG's is, is prachtig ontworpen. De combinatie van gameplay, fantasy graphics en de soundtrack maakt dat ik de hele dag op mijn berg wil rondrijden en geen missies wil doen.

Dit spel is echter in bèta, wat betekent dat het zijn eigenaardigheden heeft. U staat op het punt om een ​​reis te maken van vijf dingen die kunnen worden toegevoegd of opgelost ASTA dat kan het een aangenamer en speelbaar spel maken voor veel mensen.

Zorg ervoor dat wanneer u klaar bent met het lezen van de lijst, u terugkomt om u aan te melden voor de official ASTA bèta en begin met het spelen van het spel!

volgende

Nummer 1: toevoeging van exclusieve kerkeruitrusting

Sinds ik me kan herinneren, hebben MMORPG's exclusieve kerkersuitrusting gehad die veel krachtiger zou zijn dan al het andere dat je zou kunnen kopen of creëren. Echter, in ASTA, de pantser buit binnen en buiten de kerker wordt zwak binnen vijf of zes niveaus. Het toevoegen van een aantal exclusieve stukken pantser of wapensplundering aan kerkers kan ervoor zorgen dat mensen in de rij willen staan ​​voor een kerkerrun!

Nummer 2: ASTA Heeft een oplossing nodig voor de kerkerwachtrij

De laatste tijd logde ik in dit spel in om in de rij te staan ​​voor een kerker toen ik wachtte tot vrienden inlogden, maar het leek wel alsof er na een uur niemand in de rij was. Dus ik begon rond te vragen via de chat als er een probleem mee was.

Ik kreeg twee hoofdreacties:

1) Niemand voelt de behoefte om in de rij te staan ​​voor een kerker op basis van mijn +1 toevoeging of,

2) Het werkt gewoon niet.

Als je besluit dit spel te spelen, zorg er dan voor dat je gegroepeerd wordt in een 3-man of een 5-manenteam voordat je in de rij staat voor een kerker! Webzen, dit moet worden opgelost!

Nummer 3: Asta Moet meer klasse-opties hebben met bepaalde races

Alsjeblieft, oh alsjeblieft, haat me niet voor deze! Wanneer je een personage creëert, valt het eerste dat je waarschijnlijk opvalt aan dat het Human Race toegang heeft tot alle klassen! Maar dan kijk je naar de Tigerians en de Draconions, ze hebben maar een of twee opties om uit te kiezen.

Ja, je kunt met mij beweren dat de beschrijving van deze races duidelijk aangeeft wie ze zijn, maar ik ben er honderd procent zeker van dat er spelers zijn die graag een Tigerian uitziende Mage willen zijn en niet alleen een Boogschutter of Rogue. Of misschien wil iemand gewoon een jager zijn die op een beest lijkt! Wie weet?

Hopelijk zal Webzen de beschrijvingen voor deze races opnieuw creëren en meer klassen aan hen toevoegen, zodat ze aantrekkelijker zijn om te spelen zoals in het spel.

Nummer 4: Toevoeging van een gildehuis

Tot nu toe maak ik deel uit van drie verschillende gilden in al mijn personages, en er is één ding waar elk gilde over klaagt: de gildebijeenkomstlocatie. De afbeelding voor deze dia toont een prachtige vergaderlocatie voor de gilde waar ik momenteel lid van ben, maar er ontbreekt één ding: een gildehuis.

Er zijn veel MMORPG's waar elke gilde de mogelijkheid heeft om een ​​gildehuis te creëren of er gewoon een te laten bouwen waar spelers een ambachtelijk beroep kunnen doen op het maken van meubels of andere huisgerelateerde items om mee te versieren. In Asta, ontmoeten gilden elkaar voornamelijk om een ​​dagelijkse zoektocht te krijgen. Het is niet zo spannend!

Webzen, we hebben net een beetje meer toegevoegd aan de guild hideouts!

Nummer 5: Just Fix The Little Things

Tot dusver, ASTA is tot nu toe een van mijn meest favoriete MMORPG's geweest. Ik heb nu meer dan 4 personages overal op niveau 20, allemaal in gilden en allemaal behoorlijk krachtig. Maar als er een klein ding is dat me dwarszit, is het dat er veel objecten in dit spel moeten worden opgelost.

Een goed voorbeeld, zoals te zien in deze diafoto, is dat een van mijn personages gewoon in een mini-gevangeniscel in een kamp staat. Natuurlijk denk je dat er een deur is, maar dat is niet zo. Mijn karakter liep letterlijk gewoon door deze poort! Hoewel dit een onbelangrijk probleem is, is het iets dat elke game-ontwikkelaar kan ineenkrimpen vanwege de hoeveelheid werk die het kost om de code op zoiets als dit te repareren. Vertrouw me, ik ben er geweest!

Gelukkig is niemand die ik ken ooit vastgelopen in iets waar ze niet in hadden kunnen lopen.

Voor jou allemaal ASTA fans daar, wat andere oplossingen kunnen maken gameplay een aangenamere ervaring? Laat me je gedachten weten in de comments hieronder!